ozonator powietrza

Gdzie sprawdza się ozonowanie pomieszczeń?

Ozonator n1668 czy innego typu wykorzystywany jest powszechnie do walki z zagrzybionymi pomieszczeniami i wcale nie musi być to przestrzeń domowa. Sprawdza się tak samo dobrze do przeprowadzenia oczyszczenia powietrza w piwnicach, dużych halach, kamienicach, pustostanach. Co ciekawe, ozon wykorzystuje się też do oczyszczania aut oraz klimatyzacji. Sprawdza się w kuchni, łazience, pomieszczeniach biurowych. Standardowo raz na jakiś czas ozonem dezynfekuje się nawet szpitale oraz przychodnie. Coraz częściej z usługi ozonowania korzystają szkoły, przedszkola, hotele, restauracje, biblioteki, urzędy i inne miejsca dostępne dla wielu osób.

 

Walka z grzybem to nie wszystko

Warto podkreślić, że ozonator rzeczywiście radzi sobie z grzybem doskonale, ale jednocześnie wykazuje też wiele innych dobroczynnych właściwości. Usuwa roztocza, bakterie, zanieczyszczenia, a nawet przykre zapachy. Ozon niweluje zapachy stęchlizny, dymu papierosowego, a nawet rozkładającego się ciała.

 

Kto wykonuje ozonowanie?

Tylko wyspecjalizowane firmy, które zatrudniają profesjonalnych pracowników z uprawnieniami oraz posługują się najlepszej jakości sprzętem. Pamiętajmy, że chociaż ozon jest bezpieczny dla ludzi (znacznie bardziej niż chlor czy fluor), to jednak jego skuteczność zależy od wykonania całego zabiegu. Bardzo często ozonowaniem zajmują się firmy sprzątające.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *