wynajem laptopów

Wynajem laptopów – czy warto i ile to kosztuje?

Zastanawiasz się od dłuższego czasu, ile kosztuje wynajem laptopów w praktyce? Masz własną firmę i nie chcesz inwestować dużych środków w zakup sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, które po roku i tak stanie się nieaktualne? W takim razie postaw na wynajem komputerów. Korzystając z usług profesjonalnej firmy wynajmującej sprzęt, jak np. RentUP, możesz zyskać dostęp do najnowszego sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, a to wszystko w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Wynajem laptopów do pracy dla firmy lub domowego użytku to dobry sposób, aby pokryć wysokie koszty zakupu komputerów i oprogramowania. Umowa w przypadku wypożyczalni sprzętu komputerowego najczęściej opiewa na okres 12 miesięcy, choć można liczyć na przygotowanie indywidualnej oferty przez tę firmę. Wynajem komputerów możliwy jest tylko po podpisaniu umowy ramowej dzierżawy, za którą firma otrzymuje fakturę VAT. Dzięki temu wynajem komputerów można uwzględnić w kosztach prowadzenia działalności gospodarczej i zyskać dodatkowe benefity w ramach odliczeń od podatku.

Wynajem komputerów – jak to zrobić?

Na stronie wypożyczalni znajdziesz różne oferty na wynajem laptopów, wyposażenia biura, a nawet sprzętu AGD. Na czas trwania umowy otrzymujesz kompletny sprzęt komputerowy wraz z aktualnym oprogramowaniem, które pozwala na sprawną pracę niemalże w każdych warunkach. Decydując się na usługi takie, jak wynajem laptopów można zaoszczędzić sporo firmowych środków, a także zredukować ryzyko wysokich kosztów jego naprawy w razie usterek. Warto też dodać, że w trakcie trwania umowy możesz poprosić o wymianę sprzętu na nowy – nowszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *