medycyna estetyczna warszawa

Podniesienie piersi po ciąży

Wygląd biustu dla każdej kobiety jest bardzo istotny i na jego wygląd zwracamy bardzo dużą uwagę, niestety nie każda z nas może poszczycić się pięknym kształtnym i jędrnym biustem. U wielu kobiet biust zmienia się również po ciąży na co wpływ ma wiele czynników.  W takich przypadkach bardzo często z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna, Warszawa (sprawdź) jest miastem w którym  znajdziemy wiele klinik i gabinetów gdzie najlepsi specjaliści zajmą się naszym ciałem z największym profesjonalizmem.

Wiele kobiet podczas ciąży doświadcza sporego powiększenia piersi, a wszystko za sprawa zwiększonej produkcji żeńskich hormonów. W tym okresie piersi są zdecydowanie większe, bardziej kształtne, ale przy tym również bardziej tkliwe. Niestety tuz po ciąży kiedy wchodzimy w okres karmienia biust bardzo szybko wraca do swoich pierwotnych kształtów, często zachodzą również nieodwracalne zmiany w ich budowie i strukturze. Każda kobieta w okresie karmienia piersią i po ciąży odczuwa zdecydowaną utratę jędrności swoich piersi, stają się one wręcz obwisłe. Przyczyna takiej sytuacji jest to że w okresie ciąży piersi samoistnie się powiększają między innymi również przez rozpoczynający się proces laktacji. Po tym okresie nie wracają już one do swoich pierwotnych kształtów i wielkości, co dla wielu kobiet jest ogromnym problemem i budzi spore kompleksy.

Jak podnieś piersi po ciąży

Podniesienie biustu po ciąży na sjeście jest możliwe. Pierwszym krokiem jaki poczynamy w tym kierunku jest  stosowanie domowych sposobów jak kremy, masaże czy inne kosmetyki ujędrniające.  Regularne stosowanie kosmetyków zarówno w trakcie jak i po ciąży pozwala naszemu biustowi szybko wrócić to pierwotnego wyglądu. Drugi krok to różnorodne ćwiczenia na podniesienie biustu, a także noszenie odpowiedniej bielizny. Kiedy te metody nie skutkują z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna, możemy zdecydować się na zabieg jakim jest korekta biustu, Warszawa to miasto w którym z pewnością znajdziemy wiele profesjonalnych klinik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *