odżywcze serum do rzęs

Brwi a ciąża – jak zachować ich ładny wygląd mimo burzy hormonów?

Jeśli niedawno dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży lub planujesz wkrótce starać się o dziecko, jest to ekscytujący czas i być może zastanawiasz się, co powinnaś zmienić w związku ze swoimi brwiami lub wizytami kosmetycznymi.

Chcąc Ci pomóc w tym zagadnieniu przygotowaliśmy listę zaleceń i zakazów dotyczących ciąży, dzięki czemu możesz wprowadzić zmiany w nadchodzących wizytach lub przełożyć je do czasu porodu.

Zapraszamy do odwiedzenia Revitalash.pl

  • Czy zabiegi na brwiach w czasie ciąży są bezpieczne?

Mimo, że przeprowadzono do tej pory bardzo niewiele badań dotyczących stosowania zabiegów na brwiach u kobiet w ciąży i chociaż pigmenty i produkty, których używają profesjonalne kosmetyczki są bardzo bezpieczne, nadal obowiązuje nas zasada, że należy poczekać do porodu. Odżywka dla brwi, podobnie jak względem rzęs stosowania zalotki będzie dużo lepszym wyborem, jeśli nie jesteś uczulona na żaden ze składników i generalnie ma to na celu zmniejszenie ryzyka do zera.

Praktyczne zasady podczas ciąży – tego musisz unikać:

  • wszelkie ostre chemikalia, które dotykają skóry lub które mogą zostać wchłonięte do krwioobiegu,
  • zabiegi podnoszące temperaturę ciała,
  • unikaj wszelkich zastrzyków w czasie ciąży – w tym botoksu i wypełniaczy,
  • wszelkie zabiegi opalające, modelujące lub zbyt stymulujące.

Oprócz problemów zdrowotnych, w czasie ciąży Twoje hormony i ciało będą się znacznie zmieniać, dlatego warto poczekać, aż te wrócą do normy, ponieważ mogą mieć wpływ na położenie brwi i porost włosów. Zaplanuj wizytę zaraz po urodzeniu dziecka, a dzięki niej poprawa gęstości brwi będzie łatwa do przeprowadzenia i bezpieczna, a Ty będziesz mogła cieszyć się troską o siebie i unikniesz konieczności rysowania brwi, gdy będziesz zajęta byciem świeżo upieczoną mamą.

  • Jak zaplanować zabiegi kosmetyczne w kontekście terminu porodu?

Wiele kobiet przychodzi na zabieg brwi i rzęs tuż przed terminem, aby nie wymagały tak wielu zabiegów pielęgnacyjnych w ciągu pierwszych kilku tygodni po urodzeniu dziecka. Brak snu jest gwarantowany, więc nie ma nic lepszego niż idealne brwi i gęste rzęsy, które pomogą Ci poczuć się trochę lepiej, tym bardziej, że linia kosmetyków Revitalash w ciąży ma bardzo opinie. Skonsultuj się jednak ze swoim lekarzem, aby mieć wszystko pod kontrolą i dopięte na ostatni guzik.

Dowiedz się więcej: https://medyczny-info.pl/czy-mozna-umiescic-zalotke-do-rzes-w-bagazu-podrecznym-w-samolocie/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *