manicure hybrydowy mokotów

Manicure hybrydowy – jak często trzeba powtarzać?

Dłonie są naszą wizytówką i nie ma wątpliwości, że należy o nie dbać. Szczególną uwagę zwraca się na paznokcie kobiet. Te najbardziej atrakcyjne są nie tylko długie, ale i idealnie pomalowane. Nierzadko stanowią element dekoracyjny i są dopełnieniem codziennej stylizacji. Hitem jest dzisiaj manicure hybrydowy, który można wykonać w praktycznie każdym salonie urody. Poznaj jego największe zalety.

Jeśli chcesz sprawdzić manicure hybrydowy na własnych paznokciach, wpisz w wyszukiwarkę frazę typu „manicure hybrydowy Warszawa”, by znaleźć salon w swojej lokalizacji. Zwracaj uwagę, by stylistka paznokci korzystała z najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu manicure będzie nie tylko trwały, ale również nie zniszczy naturalnej płytki paznokci.

Dlaczego warto postawić na manicure tego rodzaju? Jest on przede wszystkim trwały. Lakier nie odpryskuje, nie ściera się, nie zmienia koloru. Możemy wykonywać codzienne czynności bez żadnych obaw. Co więcej, paznokcie zostają optymalnie utwardzone, dzięki czemu nie łamią się.
Można wybierać spośród licznych kolorów, a jeśli stylistka zajmuje się także specjalnym zdobieniem, można też liczyć na atrakcyjne wzorki na paznokciach.

Co jaki czas trzeba wykonywać manicure hybrydowy? Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb. Manicure tego rodzaju utrzymuje się średnio 3 tygodnie. Ważne jest tu przede wszystkim to, że przecież naturalna płytka rośnie i po dłuższym czasie wyraźnie widać już niepomalowany fragment płytki, co nie wygląda zbyt estetycznie.

3 tygodnie bez konieczności malowania ani piłowania paznokci to i tak ogrom komfortu. Nie musimy tracić czasu na samodzielną pielęgnację płytki. Stylistka paznokci podczas zabiegu zadba też o skórki przy płytce paznokci, nawilży dłonie i opiłuje paznokcie zgodnie z trendami czy indywidualnymi wymaganiami. Tobie nie pozostaje nic więcej, jak tylko umówić się na kolejną wizytę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *