pismo jest zwierciadłem duszy

To co piszemy świadczy o Nas

pismo jest zwierciadłem duszyŚledząc wypowiedzi w internecie pod interesującymi Nas artykułami często można napotkać wypowiedzi na poziomie dzieci z podstawówki.

Reguła pismo jest zwierciadłem duszy z biegiem lat nadal znajduje swoje odwzorowanie. Niestety to jest coraz powszechniejsze zjawisko ponieważ im więcej treści w internecie tym więcej wypowiedzi. W połączeniu z agresją wychodzi niezrozumiały bełkot, który jest efektem ubocznym rozwijającej się cywilizacji.

Czym spowodowane są hejty?

Każda wypowiedź świadczy o jej mówcy ponieważ wymiana informacji w ten sposób pozwala dostrzec jakie popełniamy w życiu błędy. W przypadku internetowych hejtów pisanych bez składni oraz jakiegokolwiek pojęcia nasuwa się prosty i bolesny wniosek. Jest nim m.in. zła edukacja w okresie szkolnym ponieważ brak zdyscyplinowania ucznia do nauczenia się ortografii woła o pomstę do nieba. Podobnie jest z szerzącymi się wyzwiskami i przekleństwami, które pełnią rolę przecinków w bardzo ambitnych wypowiedziach również ludzi dobrze wykształconych.

Drugim równie ważnym argumentem może być ogólna frustracja panująca w społeczeństwie, która wynika z małych zarobków. Ciągłe zapracowanie i przemęczenie ogranicza potrzeby kulturalnej rozrywki. Takie incydenty niestety świadczą o coraz bardziej kurczącym się gronie ludzi mówiąc pięknie bez zbędnych wyzwisk nie kalecząc w ten sposób ojczystego języka.

Dlatego trzeba się zastanowić w jakim kierunku idziemy i co robimy źle że kierunek, który obraliśmy zmierza autodestrukcji. Przejawy ogólnej frustracji będą coraz bardziej postępować znajdując ujście w internecie, który gromadzi dowody postępującego cofnięcia intelektualnego nie których użytkowników internetu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *