Ramka na tablice rejestracyjne

Ramki na tablice rejestracyjne – jak wybrać?

Do czego służą ramki na tablice rejestracyjne?

Podkładki pod tablice rejestracyjne bardzo ułatwiają ich montaż. Są to plastikowe obudowy, dzięki którym tablice są mocowane stabilnie do samochodu. Dodatkową zaletą użycia dobrej ramki pod tablice jest to, że wówczas tablic nie trzeba dziurawić, żeby je stabilnie przymocować.

Jakie ramki na tablice rejestracyjne wybrać?

Rozstaw otworów w ramce powinien być uniwersalny, żeby uniknąć dodatkowych wierceń. Ramki z tworzywa sztucznego (polistyrenu) cechuje wysoka odporność na warunki atmosferyczne, dzięki temu taka ramka nie zniszczy się od kontaktu z błotem pośniegowym wymieszanym z solą. Nagrzanie od promieni słonecznych również nie wpłynie na kształt i funkcjonalność tablicy.

Jak przymocować tablicę rejestracyjną do ramki?

Mocowanie tablicy do ramki jest bardzo proste. Należy zdjąć dolną listewkę, wsunąć w nią tablicę, zabezpieczyć zatrzaskami od dołu i założyć listewkę od dołu. Stabilne zamontowanie rejestracji do podkładki pod tablice rejestracyjne jest kluczowe, żeby tablica nie odpadła. Pamiętajmy, że auto pozbawione numerów rejestracyjnych jest wyłączone z ruchu ulicznego. Odpadnięcie tablicy w trakcie jazdy może być tragiczne w skutkach.

 Ramki pod tablice jako reklama? To możliwe!

Wiele firm oferuje personalizowane ramki pod tablice. Może to być nadruk cyfrowy lub sitodruk. Dzięki tym metodom, na dolnej listwie pod tablicą rejestracyjną może się znaleźć dowolny kolor, napis czy grafika. Przeważnie przy zakupie samochodu, na ramce można znaleźć dane dealera. Dzięki zakupowi nowej ramki mamy możliwość dodania na niej nazwy naszej firmy, adresu internetowego, zabawnego tekstu lub czegokolwiek, co zlecimy.

Powiązany artykuł: Ramki reklamowe

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *