nowe domy łomianki

Atrakcje w Łomiankach

Dlaczego to właśnie Łomianki cieszą się tak ogromną popularnością, jeśli pod uwagę weźmiemy częstotliwość i natężenie powstawania w tej podwarszawskiej miejscowości kolejnych inwestycji, takich jak nowe domy? Łomianki są przede wszystkim świetnie zlokalizowane, a bliskość stolicy sprawia, że stanowią doskonałą bazę dla wszystkich pracujących w Warszawie. Dają jednak namiastkę życia spokojnego, w bliskości natury.

Należy wspomnieć o rozbudowanej infrastrukturze, która sprawia, że tak bardzo powszechna staje się budowa kolejnych nieruchomości, jakimi są między innymi bliźniaki. Łomianki posiada szkoły, przedszkola, przychodnie, apteki, obiekty sportowe, rekreacyjne oraz rozrywkowe. W ich centrum funkcjonuje dobrze zaopatrzone centrum handlowe, w Domu Kultury odbywają się koncerty, spektakle, recitale czy rozmaite kabarety. W Łomiankach spacerować można zrewitalizowanym parkiem, spędzać czas na atrakcyjnych placach zabaw dla najmłodszych albo plenerowych siłowniach. Nieopodal mieści się Kampinos – Park Narodowy o licznych walorach przyrodniczych.

Łomianki są ciekawą propozycją nie tylko, by zamieszkać w tej części podwarszawskiej aglomeracji. Warto wybrać się tam choćby na jeden dzień, by odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. Spokój, cisza, czyste powietrze, multum rozrywek i atrakcji dla dzieci i dorosłych sprawiają, że to rzeczywiście doskonałe miejsce do relaksu i codziennego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *