tanie przekazy pieniężne do polski

Polacy wspierają rodziny pozostawione w Polsce

Statystyczny Polak, który wyjechał do Anglii w celach zarobkowych, każdego miesiąca wysyła do ojczyzny około 110 funtów. Są to pieniądze, które wspierają rodzinę pozostawioną w Polsce albo zostają przeznaczone na regulowanie zobowiązań, jakie Polacy mają w kraju. Biorąc pod uwagę liczbę naszych rodaków, którzy na stałe mieszkają w Anglii, łatwo wyliczyć jak ogromne są to sumy łączne w ciągu całego roku.

Nic dziwnego, że szukamy rozwiązań, dzięki którym takie transfery będą przeprowadzane najtaniej. Banki oferują przecież przelewy międzynarodowe, ale te obarczone są wysokimi prowizjami. Taki przelew raz w miesiącu generuje bardzo duże koszty w skali całego roku. To duża część oszczędności, które mogłyby zostać przeznaczone na inny cel.

Wraz z coraz większym zapotrzebowaniem na tanie przelewy, powstały instytucje płatnicze, które takowe oferują. Dzisiaj tanie przekazy pieniężne do Polski oferuje między innymi UroFX. Dzięki temu przelewy można realizować bez wychodzenia z domu, dodatkowo korzystając z kalkulatora walutowego, jaki udostępniony jest na stronie internetowej UroFX. Ten sprawia, że transfery do Polski mogą być realizowane po najniższym kursie.
Cała operacja jest zabezpieczona w dokładnie w takim sam sposób, jak w banku, a pieniądze do odbiorcy trafiają już kolejnego dnia. Ciekawostką jest też fakt, że przelewy realizowane mogą być przez całą dobę, nikogo nie ograniczają więc godziny otwarcia placówki. Nie trzeba też wychodzić z domu, przelew do Polski można zrobić z dowolnego miejsca.
Jeśli mieszkasz i pracujesz w Anglii i również wspierasz finansowo bliskich w Polsce, wypróbuj UroFX i ciesz się niskimi kosztami przelewów zagranicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *