sprzątanie po zmarłych warszawa

Nietypowe zawody, o których nie miałeś pojęcia

O tym, że najlepiej znaleźć lukę na rynku i zająć się niszową działalnością, by osiągać zyski, wie tak naprawdę każdy. W biznesie panuje ogromna konkurencja, więc by się jej pozbyć, należy wykonywać zawód nietypowy. Okazuje się, że jest wiele dziedzin, na które zauważa się ogromne zapotrzebowanie, ale nadal mało jest firm czy osób, które takie usługi świadczą. Przedstawiamy najbardziej zadziwiające profesje, dzięki którym udaje się osiągnąć dobry zysk. O niektórych z nich zapewne nawet nie słyszeliście.

Zastępca do kolejki

Nie chce ci się stać w długiej kolejce w urzędzie, na poczcie czy w banku? Nie musisz, bo zrobi to za Ciebie tzw. zastępca do kolejki. Za godzinę swojej pracy pobiera jakieś 20 złotych. W tej cenie zyskujesz sporo czasu, który możesz wykorzystać na inną aktywność.

Tester materacy

Skąd wiadomo, że na danym materacu śpi się wygodnie? Analizą jego jakości zajmuje się właśnie profesjonalny tester. Jego zadaniem jest po prostu porządne wyspanie się. Pozostając w temacie łóżka, w Polsce można już zatrudnić tzw. ogrzewacza, który własnym ciałem ogrzeje pościel, zanim my sami położymy się spać. Z samej Japonii przybył do nas też nowy zawód tzw. przytulacza. To osoba, która „ulula” nas do snu na życzenie.

Sprzątanie po zwłokach

Śmierć jest sprawą naturalną, ale nie każdy wie, co dzieje się później z pomieszczeniem, w którym ktoś umarł. Sprzątnięciem i dezynfekcją takiego miejsca zajmują się profesjonalne firmy. Łatwo je znaleźć, wpisując w wyszukiwarkę hasło typu „sprzątanie po zmarłych warszawa”. To praca dla ludzi o mocnych nerwach, bo zastane zwłoki mogą być przecież w różnym stanie rozkładu.

Słuchacz

Osoby samotne mogą wynająć fachowego słuchacza. To osoba, która przyjdzie, napije się herbaty, potowarzyszy i wysłucha wszystkich żali. Doskonały sposób na zabicie samotności albo po prostu wygadanie się osobie obiektywnej.

Poszukiwacz piłeczek golfowych

Nie każda piłka na polu golfowym trafia do dołka. Niektóre lądują w wodzie, inne w pobliskim lesie. Zadaniem poszukiwacza jest ich odnajdywanie. Czy wiecie, że na najbardziej obleganych polach golfowych specjaliści są w stanie odnaleźć każdego dnia nawet 4 000 piłeczek?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *