aplikacje głosowe

Aplikacje głosowe nowoczesnym rozwiązaniem dla biznesu

Nie ma dzisiaj firmy, która nie korzystałaby z telefonów komórkowych. To dzięki nim możliwa jest sprawna wymiana informacji, bez której nie jest możliwe osiąganie celów biznesowych. Dlatego firmy decydują się na wdrożenie zaawansowanych rozwiązań, które zwykłego smartfona zmienią w poważne narzędzie pracy przeznaczone dla prawdziwych specjalistów.

Korzystanie z telefonów służbowych w firmach to dziś standard. Jest to również inwestycja, która pozwala zapewnić pracownikom zaawansowane narzędzie komunikacyjne. Lecz podstawowe funkcje, jakie oferują nam telefony, nie zawsze są wystarczające. Z tą myślą dostępne są aplikacje głosowe, które dają szerokie możliwości komunikacyjne na wysokim poziomie.

Dedykowane aplikacje głosowe są zaawansowanym rozwiązaniem, które umożliwiają korzystanie z najnowszych technologii. To dzięki nim użytkownik ma możliwość dostępu do poczty firmowej i danych z poziomu smartfona. W ten sposób wykorzystywany jest w pełni potencjał i możliwości, jakie posiada urządzenie. Pozwala to na synchronizację z systemami Unified Communications, co sprawia, że komunikacja przebiega na bardzo wysokim poziomie.

Zaawansowane aplikacje na smartfony niosą za sobą szereg korzyści. Jedną z nich jest możliwość zarejestrowania numeru telefonu komórkowego jako numer wewnętrzny centrali. W ten sposób jeden numer może zostać przypisany również dla komputera czy telefonu stacjonarnego. Ponadto aplikacje umożliwiają audio-wideo-chat, co jest sposobem na wielopłaszczyznową komunikację. Sprawdza się to m.in. podczas podróży służbowych, gdzie wideo rozmowa z zespołem jest niezbędna. Dzięki temu możemy sprawniej uzyskać dostęp do informacji pomimo dzielącej nas odległości. Na szczególną uwagę zasługuje również dostęp do poczty firmowej outlook oraz integracja z active directory, gdzie możemy sprawnie uzyskać dostęp do firmowej książki telefonicznej, bez zbędnego rozszerzania komunikacji w poszukiwaniu kontaktu do danego pracownika firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *